Настановча шкільна конференція

2020-09-22

/Files/images/батькЗбори.jpg
Співпраця з батьками - запорука успіху закладу освіти

22.09.2020 р. в СЗШ №146 було проведено настановчу шкільну конференцію та індивідуальні зустрічі з батьками учнів 1-9,11 класів в дистанційній формі.

У ході дистанційного діалогу батькам була надана необхідна інформація щодо роботи служб і підрозділів Дніпровської в місті Києві державної адміністрації, розглянуто питання організованого початку нового навчального року та визначені завдання, які стоять перед педагогічним колективом, батьківською громадськістю, службами та організаціями щодо виконання основної місії закладу освіти – навчання та виховання підростаючого покоління.

Адміністрація середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №146 м. Києва щиро подякувала батьківській громаді, педагогічним та технічним працівникам закладу за вагомий внесок у розвиток навчального закладу, зміцнення матеріально-технічної бази та плідну співпрацю у підготовці до нового 2020-2021 н.р.

Переглянути матеріали конференції