• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Олімпіади та конкурси


2017 - 2018 навчальний рік


Призери ІІ (районних) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад
ПредметМісцеУчень/Учениця КласВчитель
Комп'ютерна графікаІЛоскот Анастасія10-АПольовий О.Г.
Англійська моваІДедюра Єлизавета 9-БГорелова В.В.
Українська мова та літератураІІІТелецька Сніжана7-АМельник Н.Г.
Оброзотворче мистецтвоІІІВосканян Ельза 9-БЛукаш С.В.


Призери ІІ (районного) етапу
VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Учень/УченицяМісцеКласВчитель
Стороженко ДіанаІІІ5-АМельник Н.Г.
Телецька СніжанаІІ7-АМельник Н.Г.

Призери ІІ (районного) етапу
ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Учень/УченицяМісцеКласВчитель
Довженко ОлександраІІІ6-АТкаченко Г.П.
Телецька Сніжана ІІІ7-АМельник Н.Г.


2015 - 2016 навчальний рік


Призери ІІ (районних) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад
ПредметМісцеУчень/УченицяКлас
Українська мова та літератураІІІСамборська Єлизавета9
Комп'ютерна графікаІІІЛоскот Анастасія8
Оброзотворче мистецтвоІІІЛоскот Анастасія8
Зарубіжна літератураІІІСамборська Єлизавета9
Зарубіжна літератураІІПивовар Анастасія11
Зарубіжна літератураІІІБурля Ніна11

Призери ІІ (районного) етапу
VI мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка
Учень/УченицяМісцеКлас
Телецька СніжанаІІІ5
Лефонова ПолінаІІІ6

Призери ІІ (районного) етапу
ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
серед учнів 5-11 класів
Учень/УченицяМісцеКлас
Марченко АртемІІІ5



2014 - 2015 навчальний рік


Призери ІІ (районних) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад
ПредметМісцеУчень/УченицяКлас
БіологіяІІКолоша Богдан10
Комп'ютерна графікаІІІВидриган Маргарита7
Комп'ютерна графікаІІІЛоскот Анастасія7
Світова літератураІКолоша Богдан10
Світова літератураІІІПивовар Анастасія10
Світова літератураІІІБурля Ніна10
Українська мова та літератураІІІПивовар Анастасія10
Сходинки до інформатикиІІІЧередніченко Валерія4

Призери ІІ (районного) етапу
ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Учень/УченицяМісцеКлас
Ляшко ДаринаІІІ5
Киричок ЯнаІІІ10
Кiлькiсть переглядiв: 277