Відкритий районний конкурс- виставка дитячої творчості «Птахи різні та дивовижні».

2024-03-05

/Files/images/ptah_2024/Сіренко Микита.jpg

/Files/images/ptah_2024/Сіренко Микита.jpgВ рамках щорічної загальноміської природоохоронної акції «Допоможемо птахам узимку», та з метою ознайомлення школярів з видовим різноманіттям зимуючих птахів м. Києва, виховання гуманного та бережливого ставлення до природи, розвитку почуття відповідальності за довкілля: практичну допомогу птахам: виготовлення годівничок, залученням до підгодівлі птахів узимку, учні СЗШ №146 м. Києва прийняли активну участь у Відкритого районного конкурсу- виставці дитячої творчості «Птахи різні та дивовижні».

Вітаємо наших переможців:

/Files/images/ptah_2024/Правоторова Вікторія (1).jpg

Сіренко Микита- уч.9-Б кл. – номінація: малюнок «Зимові пригоди птахів» - І місце!

Правоторова Вікторія- уч. 8-Б кл. – номінація: малюнок «Зимові пригоди птахів» - ІІ місце!

Шкабой Поліна – уч. 4-Б кл. номінація: годівничка «Допоможи птахам узимку» - ІІ місце!

Юскова Марія – уч. 4-Б кл. номінація: малюнок «Зимові пригоди птахів» - ІІІ місце!

Усенко Аріна- уч. 6-А кл.- номінація: сувенір «Яскравий світ зимуючих птахів» - ІІІ місце!

Ступак Поліна – уч. 8-А кл. – номінація: малюнок «Зимові пригоди птахів» - ІІІ місце!

Ступак Поліна – уч. 8-А кл. – номінація: сувенір «Яскравий світ зимуючих птахів» - ІІІ місце!

Вітаємо та пишаємося нашими талановитими переможцями! Тільки вперед до нових звершень та перемог!