зустрічі учнівського самоврядування з письменником та краєзнавцем Олександром Михайликом

2023-11-01

/Files/images/zustrch/3.jpg

31.10.2023 року представники учнівського самовря/Files/images/zustrch/1.jpgдування закладу освіти прийняли участь в зустрічі з письменником та краєзнавцем Олександром Михайликом

З метою ознайомлення учнів із творчістю письменників-краєзнавців, осмислення творчих доробків майстрів слова, посилення краєзнавчої роботи, прищеплення учням любові до рідного краю, формування світогляду та розвиток творчої уяви 31.10.2023 року представниками учнівського самоврядування закладу освіти прийнято участь в зустрічі з письменником та краєзнавцем Олександром Михайликом на базі Київської обласної бібліотеки для дітей (Русанівська набережна, 12) на тему: “Школи київського Лівобережжя: від церковних і земських шкіл до сучасних освітніх закладів”.

По завершенню зустрічі їм було вручено книги, які передані у фонд бібліотеки закладу освіти.

/Files/images/zustrch/2.jpg