Конкурс дитячої творчості " Я вірю в Україну і свій народ"

2023-10-19

З метою вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві ; пошуку та підтримки обдарованої молоді, популізації дитячої художньої творчості учнями закладу освіти було прийнято участь у відкритому районному конкурсі дитячої творчості "Я вірю в Україну і свій народ" до Дня захисників та захисниць України. Вітаємо наших переможців:

ТИХОНОВА Марія- учениця 2-Б кл. -ІІ місце, номінація: оберіг " Сила нескорених";

СТУПАК Поліна - учениця 7-А кл. - ІІ місце, номінація : оберіг " Сила нескорених";

ТОРОПЦЕВА Аміра - учениця 5-Б кл.- І місце. номінація: оберіг " Сила нескорених".

Вітаємо та пишаємося нашими переможцями! Бажаємо ще більше перемог в районних та міських конкурсах національно-патріотичного спрямування.

/Files/images/ya_vryu_v_ukranu/Ступак Поліна.jpg

/Files/images/ya_vryu_v_ukranu/Торопцева Аміра.jpg