Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

2023-09-18

/Files/images/tijden_bjd2023/4.jpg

З 11-17 вересня 2023 в СЗШ №146 м. Києва

проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою попередження нещасних випадків з учасниками освітнього процесу та організації в СЗШ №146 м. Києва широкої інформаційно-просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності в закладі освіти в умовах воєнного стану в Україні були розроблені та проведені в період з 11 по 17 вересня 2023 року заходи, які сприяли створенню здорових і безпечних умов навчання і праці учнів, запобіганню невиробничому і шляхово-транспортному травматизму, дотриманню норм і правил санітарії, протипожежної безпеки.

До 01.09.2023 заступниками директора створено Клас безпеки, який був відвіданий учнями 1-9 класів під час Тижня.

Впродовж тижня класними керівниками 1-9 класів проведені бесіди та виховні години з правил пожежної, мінної безпеки та безпечної поведінки вдома (правила користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, свічками, сірниками тощо), правил безпечного поводження на водоймах, в метро, громадському транспорті тощо.

Упродовж вересня класними керівниками 1-9 класів та завідуючими кабінетами були поновлені куточки з безпеки життєдіяльності в кабінетах закладу освіти.

13.09.2023 року для учнів 5-А, 5-Б класів проведено єдиний урок з безпеки життєдіяльності начальником караулу 13-ДПРУ ГУ ДСНС в м. Києві лейтенантом служби цивільного захисту Марченко О.М.

15.09.2023 року для учнів 1-4 класів проведені пізнавальні уроки на тему: “Здорове харчування” лікарем-педіатром, дитячим дієтологом, гастроентерологом Оленою Кищенко.

15.09.2023 року для учнів 1-9 класів проведено практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру та відпрацьовано Алгоритм дій учасників освітнього процесу у разі оголошення сигналу цивільного захисту “Увага всім! Повітряна тривога!”.

/Files/images/tijden_bjd2023/1.jpg

/Files/images/tijden_bjd2023/2.jpg