2022-11-09

День української писемності та мови в СЗШ №146

9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Учні та педагогічні працівники закладу освіти прийняли активну участь в заходах національно-патріотичного проєкту Українська_код_нації до Дня української писемності та мови!

В цей день в учнівських колективах 1-9 класів проведено виховні заходи, брейн-ринги, відкриті уроки під девізом ”Я люблю рідну мову!”.

Учні 8-9 класів, педагогічний колектив прийняли активну участь в радіодиктанті національної єдності-2022.

Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно відчувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Шануймо та цінуймо нашу рідну мову! Нехай материнське слово буде для всіх оберегом! Разом до ПЕРЕМОГИ! Все буде УКРАЇНА!