День української писемності та мови в СЗШ №146

2021-11-09

День української писемності та мови в СЗШ №146

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль.

За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

На честь свята 9 листопада жителі нашої країни пишуть радіодиктант національної єдності. Текст прочитав український письменник Юрій Андрухович, який є автором даного тексту.

Працівники та учні 7-9 класів закладу освіти також долучились до написання радіодиктанту.

Цікавими були заходи вчителів початкових класів, а саме: учні 2-х класів декламували вірші рідною мовою; а учні 3-Б класу прийняли участь у фотоквесті, де виконали наступні завдання:

- декламували вислови відомих українців про рідну мову;

- створювали фото-відгадку до загадок;

- записували комплімент рідній мові, креативно їх оформлюючи;

- малювали ребуси до слова “мова”.

Заснування Дня української мови – це справжня настанова нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її протягом усього життя!

/Files/images/укр.jpg

/Files/images/укрм.jpg