VI Київський дитячо-юнацький форум "Менші 18 - Ми можемо більше!»

2021-11-05

05 листопада проходив в режимі онлайн Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!». Це громадсько-освітній проєкт партиципації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції! Учнівське самоврядування нашої школи у повному складі відвідали цей захід. Спочатку ми познайомились з організаторами, та дізнались детальніше про цей форум. Також було дуже цікаве інтерв’ю із зірковими гостями: Олегом Скрипкою - українським музикантом, вокалістом, композитором, лідером гурту «Воплі Відоплясова»; Ахтемом Сеїтаблаєвим - заслуженим артистом Автономної Республіки Крим, режисером, сценаристом, актором театру і кіно, директором державного підприємства «Кримський дім». Потім відвідали онлайн-активністі (майстер-класи) з різних тем :

«Як вижити у часи пандемії? Допоможи собі та оточуючим.»;

«Цифрова школа. Погляд школяра VS погляд держслужбовця»;

«Гуманітарна наука VS громадська діяльність: як успішно поєднати свої захоплення»;

«Підлітковий бренд в мережі Інтернет: створюємо, розвиваємо, захищаємо»;

«Благополуччя підлітка. З чого почати?»;

«Як допомогти другу/подрузі у складній ситуації?»;

«Провокації у школі: як не вестись і протистояти»;

«Вміння приймати рішення або як відповідальність впливає на наше життя»;

«Кар’єри моделі: перші кроки до мрії»;

«Активізм і підлітки»;

«Як витримати напругу і йти до мрії, коли обставини проти тебе»;

«Як не провтикати життя: найкрутіші можливості для розвитку підлітків».

Це був дуже цікавий та насичений форум. Дякуємо організаторам, які змогли донести до молодого покоління дуже важливі в наш час теми! Чекаємо наступних зустрічей з цікавими особистостями, які творять сучасну українську історію та дуже потрібне всім мистецтво.

/Files/images/18м.jpg

/Files/images/м1.jpg