Проведення загальнонаціонального уроку пам’яті, пов’язаного з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру

2021-10-01

29 вересня, в Україні офіційно вшановуємо пам’ять жертв Бабиного Яру. Рівно 80 років тому на території сучасного історико-меморіального заповідника відбулися наймасовіші в історії Києва розстріли мирного населення. Трагедія в Бабиному Яру стала одним зі всесвітніх символів Голокосту.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України 01жовтня 2021 року для учнів 8-9 класів відбувся загальнонаціональний урок пам’яті, пов’язаний з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру. Вчитель історії Гиленко Інна Борисівна провела круглий стіл «Сторінки трагедії Бабиного Яру» для учнів 8-х класів. Для учнів 5-6 класів представниками учнівського самоврядування проведено День інформування, щодо трагедії в Бабиному Яру. Діти переглянули відеоролики документальних фільмів про Бабин Яр, побачили історичні фото та прослухали інформацію про страшні події 1941-1943 рр. По закінченню обмінювалися думками та підвели підсумки, що 80-роковини трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.