Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

2021-05-07

/Files/photogallery/936/2021.05.07_1.png

Участь команди СЗШ №146 в районному етапі
Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Сокіл-Джура — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри.

В цьому році ми сформували нову команду з учнів 8-го класу. Конкурс проходив в онлайн форматі. Шиба Адріана, Сіренко Андрій, Федчук Марина показали свої знання в інтелектуальній грі-вікторині «Відун» та інтелектуальній історичній грі «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921». Шиба Адріана, Панасенко Софія, Стороженко Діана прийняли участь в конкурсі «Рятівник».

За результатами всіх конкурсів команда зайняла 4-те місце. Бажаємо успіху, та подальших перемог.