Конкурс Нумо, хлопці

2019-12-05

/Files/photogallery/934/нумо хлопці 1.jpg

05.12.2019 р. для учнів 8-11 класів проведено конкурс “Нумо, хлопці!”, присвячений Дню Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України, саме тому для юнаків 8-11 класів проведено конкурс «Нумо, хлопці!», який проводився з метою виховання в юнаків патріотичних почуттів до Батьківщини, поваги до української армії та українських військових, популяризації військової служби та готовності до значних фізичних навантажень, формування в учнів почуття колективізму, відповідальності, взаємоповаги та взаємопідтримки, що є невід'ємними складовими патріотичного виховання.

В ході конкурсу І місце посіли учні 11-А, ІІ місце – учні 10-А класу, ІІІ місце – учні 9-А,8-А класів, IY місце учні 9-Б, 8-Б класів.

Вітаємо переможців і бажаємо в майбутньому стати справжніми захисниками України.

/Files/photogallery/934/нумо хлопці 2.jpg/Files/photogallery/934/нумо хлопці 3.jpg
/Files/photogallery/934/нумо хлопці 4.jpg/Files/photogallery/934/нумо хлопці 5.jpg