• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Всеукраїнський тиждень права

Акція 16 днів без насильства та план тижня права

З 25 листопада по 10 грудня в Україні, у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №146 м. Києва зокрема, проходить акція «16 днів проти насильства».

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня - Міжнародний день волонтера

6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня - Міжнародний день правлюдини

План проведення заходів в рамках Всеукраїнського тижня права
№ з\п Захід Термін виконання Відповідальні
1 Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 08.12.2017 Вчитель правознавства Гиленко І.Б.
2 Інформування учнів та їх батьків щодо мережі закладів і установ , які здійснюють консультативну, профілактичну роботу та діагностику. Постійно Заступник директора Лукаш С.В.,
соціальний педагог Антонова А.М.
3 Проведення, спільно з трикутником, профілактичних рейдів “Діти вулиці”, “Урок”, “Шкільна перерва”, проведення акції “Буква “Н” в класному журналі”. ПостійноЗаступник директора Лукаш С.В.,
голова батьківського комітету Харченко Л.В.,
президент учн. самоврядування Харченко В.
4 Проведення турніру правознавців серед 8-10 класів 06.12.2017 Вчитель правознавства Гиленко І.Б.
5 Оформлення інформаційного стенду на правову тематику До 04.12.2017 Заступник директора Лукаш С.В.
6 Організація тематичної виставки правової літератури в шкільній бібліотеці на тему: “Державно-правові реалії в Україні” До 04.12.2017 Завідуюча бібліотекою Усата А.В.
7 Уточнення та поповнення банку даних дітей, схильних до негативних проявів. Грудень Заступник директора Лукаш С.В.
8 Проведення конкурсу дитячих малюнків для учнів 1-17 класів на тему: “Права дитини”, ’Чи знаю я свої права?’ До 11.12.2017 Заступник директора Лукаш С.В.,
класні керівники 1-7 класів
9 Проведення виховних годин та годин спілкування за тематикою правових знань Грудень Класні керівники 1-10 класів
10 Робота лекторської групи: “Мої права”, “Поведінка учнів в школі та в позаурочний час” Грудень Вчитель правознавства Гиленко І.Б.
11 Проведення анкетування соціального педагога та практичного психолога з метою виявлення учнів девіантної поведінки Грудень Соціальний педагог та практичний психолог Антонова А.М.
12 Батьківський всеобуч. Бесіди на тему: «Профілактика учинення дітьми навмисних самоушкоджень», «Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх» 14.12.2017 Заступник директора Лукаш С.В.
13 Перегляд та обговорення вистав та художніх фільмів на правову тематику Грудень Заступник директора Лукаш С.В.,
кл. керівники 1-10 кл.
14 Ігри-конкурси правового спрямування “Калейдоскоп права”, “Стежками наших права” Грудень Вчитель правознавства Гиленко І.Б.
15 Проведення круглих столів старшокласників на тему: “Загальна декларація прав людини: історія та сучасність” Грудень Вчитель правознавства Гиленко І.Б.
16 Участь старшокласників у розробках наукових робіт МАН на правову тематику Грудень Вчитель правознавства Гиленко І.Б.
17 Конкурс стіннівок на правову тематику 1-10 кл.: “Особисті права і свободи”, “Політичні права і свободи громадян України” Грудень Заступник директора Лукаш С.В.
18 Створення на офіційних веб-сайтах інформаційних банерів до Всеукраїнського тижня права До 08.12.2017 Заступник директора Лукаш С.В.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ І ЦИМ ВИ ЗРОБИТЕ ПЕРШИЙ КРОК ДО ЗАХИСТУ ІНШИХ!


Правовий брейн-ринг

06.12.2017 р. в СЗШ №146 в ході Всеукраїнського тижня права для учнів 8-9 класів проведено Правовий брейн-ринг.

Мета правового брейн-рингу: з’ясувати, як учні знають основні поняття з правознавства, навчити дітей користуватися своїми правами в різних ситуаціях, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки.

За підсумками журі: І місце посіли учні 9-А класу (кл. керівник Павліченко Л.А.), ІІ місце – 10-А клас (кл. керівник Задворна Л.Г.), ІІІ місце – 9-Б клас (кл. керівник Горелова В.В.), ІY місце – 8-А (кл. керівник Ролік А.А.) та 8-Б класи (кл. керівник Піша Ю.С.)

/Files/photogallery/893/SAM_5904.JPG
/Files/photogallery/893/SAM_5905.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 134