Шкільний конкурс Містер і Міс школи-2018

2018-11-19

/Files/images/МістерІМіс.jpg

25 жовтня 2018 року відбувся конкурс « Містер і Міс школи ». В конкурсі приймали участь учні 5-11 класів.

Учні змагались в трьох напрямках. Перший конкурс був дефіле, судді оцінювали ходу та зовнішній вигляд конкурсантів. В другому конкурсі учні мали змогу представити один одного в парі. Оригінальність та фантазія учасників просто вразила, здавалось би в такому простому конкурсі учні на максимум включили свою фантазію. Хтось показував сценки, хтось читав вірші один про одного, а хтось навіть співав пісні. В третьому конкурсі учні також показували хто на що спроможний. Це був конкурс таланту. Всі пари віднеслись з великою відповідальністю до цього конкурсу, адже номери були високого рівня. Суддям було дуже важко вирішити хто стане переможцем, настільки всі були неперевершеними у своїх виступах.

За рішенням журі:

- серед 5 – 8 класів переможцями стали учні 5-А класу Коломієць Данило та Танюшкіна Аліна;

- серед старших класів кращими стали учні 10-А класу Рева Анастасія та Клочок Ярослав,

які були відмічені почесними грамотами та стрічками “Містер і Міс школи-2018”.

Крім того всі учасники заходу були відзначені почесними грамотами в різних номінаціях.

Вітаємо переможців!...Бажаємо всім успіхів у шкільних та районних конкурсах, змаганнях.

/Files/photogallery/918/IMG_1669.JPG/Files/photogallery/918/IMG_1707.JPG
/Files/photogallery/918/IMG_2056.JPG/Files/photogallery/918/IMG_2111.JPG