Чисте довкілля

2018-11-05

/Files/photogallery/918/Чисте довкЗаставка 1 1.jpg

Ми за чисте майбутнє. Почни з себе:
реалізація соціально-екологічного проекту
педагогами СЗШ №146 м.Києва

Одним із пріоритетних проектів, які реалізуються в школі педагогічним колективом щодо створення сучасного освітнього середовища, є проект соціально-екологічного спрямування «Ми за чисте майбутнє. Почни з себе».

Мета проекту – забезпечення благоустрою та порядку на території школи, поліпшення стану довкілля, прибирання й ліквідація сміття, покращення естетичного стану довкілля.

Чиста, охайна територія робить перебування учнів, батьків та працівників закладу освіти більш комфортним, сприяє формуванню позитивного іміджу школи.

/Files/photogallery/918/Чисте довкЗаставка 3.jpg01 та 02 листопада 2018 року під час осінніх канікул педагоги та інші працівники СЗШ №146 під керівництвом директора Коваленко О.В., заступників директора Лукаш С.В. та Горелової В.В., дружньо, із завзяттям та гарним настроєм приводили територію закладу освіти, яка становить 1,9 га, до належного санітарно-гігієнічного стану.

У рамках реалізації проекту упорядкована територія школи: спортивні майданчики, стадіон, квітники, доріжки та газони. Від опалого листя та сміття очищені вищеперераховані об’єкти, а також, прилегла до школи територія.

Кожен зробив свій посильний внесок у впорядкування території рідної СЗШ №146 м.Києва, очищення довкілля.

До проекту постійно залучаються не тільки вчителі та техпрацівники, а і батьки, і учні.

Починаємо робити світ кращим із себе!

/Files/photogallery/918/Чисте довкЗаставка 4.jpg

/Files/photogallery/918/Чисте довк1.jpg/Files/photogallery/918/Чисте довк2.jpg
/Files/photogallery/918/Чисте довк3.jpg/Files/photogallery/918/Чисте довк4.jpg
/Files/photogallery/918/Чисте довк5.jpg/Files/photogallery/918/Чисте довк6.1.jpg