Батьківські збори

2018-09-17

/Files/images/батькЗбори.jpg

Співпраця з батьками - запорука успіху закладу освіти

13.09.2018 р. в СЗШ №146 було проведено настановчу шкільну конференцію та індивідуальні зустрічі з батьками учнів 1-11 класів.

У ході діалогу батькам була надана необхідна інформація щодо роботи служб і підрозділів Дніпровської в місті Києві державної адміністрації, розглянуто питання організованого початку нового навчального року та визначені завдання, які стоять перед педагогічним колективом, батьківською громадськістю, службами та організаціями щодо виконання основної місії школи – навчання та виховання підростаючого покоління.

Адміністрація середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №146 м. Києва щиро подякувала батьківській громаді, педагогічним та технічним працівникам закладу за вагомий внесок у розвиток навчального закладу, зміцнення матеріально-технічної бази та плідну співпрацю у підготовці до нового 2018-2019 н.р.

/Files/photogallery/918/SAM_6919.JPG/Files/photogallery/918/SAM_6920.JPG