Свято букварика в 1-А класі

2018-04-23

/Files/photogallery/893/SAM_6253.JPG

20.04.2018 р. для учнів 1-А класу проведено свято прощання з Буквариком.

Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом! Здається, тільки вчора прийшли маленькі першокласники до школи на перший дзвінок, а вже – закінчується навчальний рік. Традиційне шкільне свято – свято Букваря — проводиться у цей період. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником — Буквариком. До цього свята дітки дуже старанно готуються тому, що в залі за їх виступом спостерігають найвибагливіші спостерігачі: батьки, бабусі, дідусі, молодші брати та сестри.

Наприкінці свята класний керівник 1-А класу Наконечна Ніна Петрівна нагородила найкращих учнів грамотами за успіхи у навчанні, а батьків подяками за допомогу у виховання підростаючого покоління.

Дякуємо учням 1-А класу та класному керівнику Ніні Петрівні за чудове свято. Бажаємо всім успіхів та творчих злетів!

/Files/photogallery/893/SAM_6250.JPG
/Files/photogallery/893/SAM_6252.JPG