День цивільного захисту

2018-04-20

/Files/photogallery/893/SAM_6213.JPG

16.04.2018 було проведено День цивільного захисту, з метою вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя і здоров'я, вдосконалення теоретичних та практичних навичок учнів та працівників під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій було проведено ”День цивільного захисту”. Особливу увагу приділено формуванню у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розпізнання та оцінки небезпеки.

На єдиному уроці цивільного захисту та навчальних ланках учні 1-10-х класів вивчили будову фільтру¬вального протигаза для захисту органів дихання, очей, шкіри обличчя від впливу ОР, РР, БЗ і деяких СДОР, а також від різних шкідливих домішок, що є в повітрі.

Класними керівниками 1-10 класів проведено цікаві, пізнавальні бесіди , круглі столи та виховні години на теми ”Цивільний захист. Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях”, ”Не страшні нам перешкоди”, ”Що таке стихійне лихо?”, ”Дії учнів при можливих аваріях, катастрофах та інших надзвичайних ситуаціях”, ”Вчимося жити в безпеці”, ”Пожежна безпека. Правила поводження під час пожежі”, ”Санітарна обробка людей”, ”До кого звертатися по допомогу”, ”Допоможи собі сам”.

За сигналом ”Увага всім!” всередині дня проведено евакуацію. Навчання проведено на фоні виявлення підозрілого предмету у шкільному вестибюле. Евакуація школи відбулася спокійно, чітко, оперативно, за 2 хвилини.

З метою пропаганди знань цивыльного захисту і закріплення практичних навичок проводились конкурси листівок та газет, присвячених Дню ЦЗ та 32-роковинам Чорнобильської трагедії також були показані презентації та кінофільми ”Поводження з вибухонебезпечними предметами”, ”Захист людини у надзвичайних ситуаціях”, ”Варто знати кожному”. Перевірялись практичні навички учнів користуватись індивідуальними засобами захисту – ватно-марлевими повёязками.

/Files/photogallery/893/SAM_6210.JPG
/Files/photogallery/893/SAM_6217.JPG