Участь черлідерів школи в Чемпіонаті м. Києва

2018-03-30

/Files/photogallery/893/SAM_6144.JPG

25.03.2018 р. на базі Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва благодійним фондом “Дніпровський” проведено Чемпіонат серед команд черлідерів м. Києва. На цей раз наша школа була представлена в двох номінаціях.

І знову неперевершеною в номінації хіп-хоп (соло) була учениця 8-А класу Лефонова Поліна (8-А клас), яка посіла знову І місце.

Не менш успішним був виступ в номінації хіп-хоп (команда) черлідери Лефонова П. (8-А клас), Молочна І. (7-А клас), Єремкова Т.(5-А клас), Бойко А. (5-А клас), Яковлєва А. (5-А клас), Панасенко С. (5-А клас), Оніщенко К. (5-А клас), які посіли ІІІ місце.

Наші учасниці Лефонова Поліна та команда запрошені на Всеукраїнський конкурс, який відбудеться в квітні місяці в м. Бровари.

Вітаємо черлідерів школи та їхнього тренера Писаренко Н.С. за успішний виступ на Чемпіонаті м. Києва з черліденгу 2018 року. Бажаємо Лефоновій Поліні гарного виступу на Всеукраїнському Чемпіонаті.

/Files/photogallery/893/SAM_6142.JPG