Участь учнівської молоді школи в районному пісенному конкурсі “Солофест”

2018-03-30

З метою формування засобами мистецтва патріотичних почуттів у школярів через виконання пісенного матеріалу, підтримки, розвитку та популяризації дитячої творчості, 14 та 15 березня 2018 р. учні школи, під керівництвом вчителя музики Літвінової Ю.Ю., прийняли активну участь в районному конкурсі вокального мистецтва “Солофест” на базі Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва.

На даному конкурсі школу представляли: учениця 5-А класу Стороженко Діана та учениця 9-Б класу Восканян Ельза, яка вийшла у фінал.

21 березня 2018 року у Центрі дитячо-юнацької творчості відбувся фінальний гала-концерт районного конкурсу вокального мистецтва «Солофест 2018».

Наша фіналістка Восканян Ельза посіла ІІ місце серед дорослих виконавців.

Щиро вітаємо Ельзу з перемогою! Бажаємо нових творчих здобутків, здоров’я, любові, натхнення!

/Files/photogallery/893/Восканян Ельза СолоФест.JPG
/Files/photogallery/893/Стороженко Діана.jpg