Заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут

2018-02-09

/Files/images/ГероїКрут.jpg

З метою забезпечення належної організації та проведення заходів до Дня вшанування Героїв Крут, утвердження високої політичної культури у суспільстві, поваги до історичного минулого українського народу, патріотичного виховання учнів в СЗШ №146 проведені відповідні заходи:

- Протягом 22-31.01.2018 р. завідуючою бібліотекою Усатою А.В. підготовлено книжкову виставку документів та матеріалів: “Завжди у пам’яті народу – Герої Крут”;

- З 22-31.01.2018 р. вчителем історії та правознавства Гиленко І.Б. проведені уроки історії: “Історичні факти бою під Крутами”, “Бій під Крутами. Його наслідки для України”, “Історичні передумови створення куреня Січових Стрільців”, “Як бій під Крутами допоміг підписати Брест-Литовський мирний договір”.

- Протягом 22-31.01.2018 р. класними керівниками 1-10 класів проведено виховні години, години спілкування: “Вони полягли за Батьківщину”, “Бій під Крутами – героїчний вчинок української молоді”;

- 29.01.2018 р. заступником директора школи Лукаш С.В., вчителем історії Гиленко І.Б., класними керівниками 1-10 класів проведено єдиний день інформування з нагоди 100 річчя бою під Крутами;

- Під час уроків історії та правознавства учнями 8-10 класів переглянуто та проведено обговорення науково - популярних фільмів серії “Невідома Україна”: “Розбудова держави”, “Лист без конверта”.