Заходи до Дня Соборності та Свободи України

2018-02-09

/Files/images/День соборності.jpg

З метою забезпечення належної організації та проведення заходів до Дня Соборності та Свободи України, утвердження високої політичної культури у суспільстві, поваги до історичного минулого українського народу, патріотичного виховання учнів в СЗШ №146 проведені відповідні заходи:

- Протягом січня-лютого місяців завідуючою бібліотекою Усатою А.В. підготовлено книжкову виставку документів та матеріалів, присвячених Дню Соборності та Свободи України;

- З 15-26.01.2018 р. вчителем історії та правознавства Гиленко І.Б. проведено засідання круглого столу (9-ті кл.); уроки історії : “Історичне значення Акту Злуки українських земель”, “Історія української державності”.

- Протягом 15-26.01.2018 р. класними керівниками 1-10 класів проведено виховні години, присвячені Дню Соборності та Свободи України;

- 22.01.2018 р. батьківська громадськість та учнівська молодь школи прийняли участь в загальноміському заході “Ланцюг єднання” на мосту імені Є. Патона.