Загальношкільний конкурс "Ми - найкращі"

2017-12-07

/Files/photogallery/893/SAM_7-Б.JPG

На виконання річного плану роботи школи, в продовження освітнього процесу та з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та учнівської молоді в різних видах мистецтва, сприяння подальшого розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті та формування творчої еліти України в школі 23.11.2017 р. та 30.11.2017 р. проведено загальношкільний конкурс “Ми-найкращі…”.

Журі відмітило неперевершеність задумів, високий рівень виконавської майстерності, емоційність виступів.

За підсумками журі:

- серед 1-2 класів: І місце – 2-А клас (кл.керівник Писаренко Н.С.), ІІ місце -1-А клас (кл. керівник Наконечна Н.П.);

- серед 3-4 класів: І місце – 3-Б клас (кл. керівник Деревяновська С.П.) та 4-Б клас (кл. керівник Торопцева Т.І.), ІІ місце – 3-А клас (кл. керівник Хилобока В.О.) та 4-А клас (кл. керівник Хоменко Н.Г.);

- серед 5-7 класів: І місце – 5-А клас (кл. керівник Мельник Н.Г.) та 7-Б клас (кл. керівник Говоруха Т.В.), ІІ місце – 6-А клас (кл. керівник Кредісова Т.Д.), ІІІ місце – 6-Б клас (кл. керівник Ткаченко Г.П.) та 7-А клас (кл. керівник Савостіна О.В.);

- серед 8-10 класів: Гран-прі – 8-А клас (кл. керівник Ролік А.А.) та 9-Б клас (кл. керівник Горелова В.В.), І місце-9-А клас (кл. керівник Павліченко Л.А.) та 10-А клас (кл. керівник Задворна Л.Г.), ІІ місце – 8-Б клас (кл. керівник піша Ю.С.)

Загальношкільний конкурс “Ми-найкращі…” показав, що в класних колективах приділяється належна увага художньо-естетичному та національно-патріотичному вихованню учнівської молоді. Конкурс сприяв творчій самореалізації талановитої учнівської молоді.

/Files/photogallery/893/SAM_1-А.JPG
/Files/photogallery/893/SAM_1-Б.JPG