День української писемності

2017-11-14

/Files/photogallery/893/50А 3.JPG

09.11.2017 р. в СЗШ №146 проведені заходи до Дня української писемності та мови:

1. Для учнів 5-А класу проведено виховний захід в бібліотеці ім. В. Яна. Працівники бібліотеки розповіли учням про виникнення писемності, цікаві факти з історії та розвитку рідної мови; читаючи вірші про мову, показали її красу та багатство. Учні з великим задоволенням прослухали пісні: “Наша мова”, “Рідна мова”, прийняли участь у мовній вікторині.

П’ятикласники підготували і розповіли вірші про мову; показали виставу-усмішку, в якій засуджувалось незнання значення українських слів; заспівали частівки про мову, вшанували рідну мову зі свічками у руках.

2. Для учнів 4-А класу в бібліотеці ім. В.Яна підготовлено зустріч з українською письменницею-публіцистом, членом Національної спілки письменників України Наталією Осипчук. Під час зустрічі письменниця познайомила учнів з пригодницькою повістю “Нас чекають у Щасливому”, прочитала з нього цікаві уривки. Цікавими та змістовними були проведені літературні ігри, знайомство з малюнками-ілюстраціями учнів до літературних творів.

3. 09-13 11.2017 р. з учнями 7-10 класів написано диктанти “Наші пісні”.

/Files/photogallery/893/4-А 1.jpg
/Files/photogallery/893/4-А 2.jpg