З 18-24 вересня 2017 року в СЗШ № 146 проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

2017-10-13

/Files/photogallery/893/SAM_5713_1.JPG

З метою попередження нещасних випадків з працівниками, учнями, вихованцями під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі у побуті, в школі були розроблені та проведені в період з 18 по 22 вересня 2017 року заходи, які сприяли створенню здорових і безпечних умов навчання і праці учнів, запобіганню невиробничому і шляхово-транспортному травматизму, дотриманню норм і правил санітарії, протипожежної безпеки:

- 11.09.2017 р. проведена оперативно-методична нарада із керівником дружини юних пожежників (ДЮП) Папенко Н.Г. та вчителями предмету “Основи здоров’я”: класоводами 1-4 класів, Мельник Л.А., Літвіновою Ю.Ю. щодо складання спільного графіку проведення “Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності”;

- 16.09.2017 р. учні та батьки школи прийняли участь у заходах, присвячених “Дню рятувальника’ на базі парку відпочинку Перемога. Свої неперевершені вміння представили представники Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві.

- До 18.09.2017 року заступником директора школи Лукаш С.В. був оформлений куточок з методичними рекомендаціями щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, а в шкільній бібліотеці завідуючою Усатою А.В. було оформлено книжкову виставку “На допомогу юним пішоходам”.

- Класоводами 1-4 класів та вчителями ”Основ здоров’я” Мельник Л.А.та Літвіновою Ю.Ю, з 18 по 22.09.2017 р. були організовані та проведені відкриті уроки з питань безпеки життєдіяльності, профілактики травматизму невиробничого характеру відповідно до вікових груп дітей: 1-4 класи, 5-7 класи, 8-10 класи, які відвідані заступником директора школи Лукаш С.В.

- Впродовж тижня класними керівниками 1-11 класів проведені виховні години з правил протипожежної безпеки, дорожнього руху, правил безпечної поведінки на водних об’єктах.

- Упродовж тижня класними керівниками 6-8 класів здійснено відвідування пожежної частини №16.

- До 08.09.2017 р. класоводами 1-7 класів поновлено в щоденниках учнів схему “Безпечної дороги до школи”.

- З метою залучення дітей молодшого шкільного віку до вивчення та дотримання Правил безпеки життєдіяльності, розвитку творчих здібностей, стимулювання пізнавальної діяльності, формування позитивних мотивів учіння, сприяння збагачення учнів інформацією про правила безпеки життєдіяльності з 18.09.2017 р. в школі було проведено конкурс дитячого малюнку “Пожежна безпека очима дітей”, кращі роботи направлені до районного конкурсу.

- Упродовж Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності проводився конкурс стінних газет, листівок та малюнків 1-10 класів.

- Упродовж вересня класними керівниками 1-10 класів та завідуючими кабінетами були поновлені куточки з безпеки життєдіяльності в кабінетах школи.

14.09.2017 р. проведені загальношкільні батьківські збори, на яких першочергово було розглянуто питання з попередження невиробничого травматизму серед дітей, попередження нещасних випадків з учнями, вихованцями під час навчально-виховного процесу.