Співпраця з батьками - запорука успіху навчального закладу.

2017-10-01

/Files/photogallery/893/SAM_5680.JPG

14.09.2017 р. в СЗШ №146 було проведено розширене засідання голів батьківських комітетів 1-10-х класів та загальношкільні батьківські збори батьків 1-10 класів.

У ході діалогу батькам була надана необхідна інформація щодо роботи служб і підрозділів Дніпровської в місті Києві державної адміністрації, розглянуто питання організованого початку нового навчального року та визначені завдання, які стоять перед педагогічним колективом, батьківською громадськістю, службами та організаціями щодо виконання основної місії школи – навчання та виховання підростаючого покоління.

Адміністрація середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №146 м. Києва щиро подякувала батьківській громаді, педагогічним та технічним працівникам школи за вагомий внесок у розвиток навчального закладу, зміцнення матеріально-технічної бази та плідну співпрацю у підготовці до нового 2017-2018 н.р.