Свято Першого дзвоника у СЗШ №146

2017-09-04

/Files/photogallery/893/DSC_0846_1.jpg

01.09.2017 року пролунав перший дзвоник для учнів СЗШ № 146. Цей день, як завжди, видався урочистим і хвилюючим для всіх присутніх, а саме для учнів 1-А класу (класний керівник Наконечна Н.П.) та 1-Б класу (класний керівник Кислюкова Л.Б.), адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. З напутнім словом до учнів школи виступила директор школи Коваленко Ольга Валеріївна

Усіх присутніх привітали учасники багатьох шкільних, районних та міських конкурсів учні 8-х класів.

1 вересня класні керівники проводили виховні заходи, присвячені рідній Україні, на яких говорили про найсвятіше в житті кожної людини – Батьківщину. Батьківщина – це наш край, широкі лани, вишневі сади, наша земля, де ми народилися, побачили та пізнали світ, почули колискову пісню та рідну мову. Кожний вчитель підготував цікаві матеріали, розробки ігрових програм, квестів, вікторин, конкурсів, які розповідають про наш рідний край. Учні із зацікавленістю виконували творчі завдання, брали активну участь у конкурсах та вікторинах, отримали нові знання. Для кожної дитини це було справжнє свято!

Бажаємо усім школярам, на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

/Files/photogallery/893/DSC_0858.JPG
/Files/photogallery/893/DSC_0867.JPG