17.02.2017 р. в СЗШ №146 відбулось урочисте відкриття відремонтованого та обладнаного спортивного залу.

2017-02-21

/Files/photogallery/882/IMG_3442.jpg

17 лютого 2017 р. гості, батьки, вчителі та учні середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №146 стали учасниками важливої події - відкриття оновленого спортивного залу після капітального ремонту.

Розділити радість учнів, батьківської громади та педагогічного колективу завітали почесні гості, люди, які здійснили мрію школи:

- депутат Київської міської ради Горбунов Ярослав Володимирович,

- начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Іваніна Наталія Василівна,

- заступник начальника управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Тодосова Галина Іванівна,

- президент Благодійної організації “Благодійний фонд ”Дніпровський” Павленко Анатолій Микитович;

- директор районного науково-методичного центру Кучменко Наталія Віталіївна;

- методист районного науково-методичного центру Польовий Олександр Григорович.

До гостей свята звернулася директор школи Коваленко Ольга Валеріївна, яка висловила слова щирої й сердечної вдячності всім учасникам проекту, зокрема депутату Київської міської ради Горбунову Ярославу Володимировичу та начальнику управління освіти Іваніні Наталії Василівні, за сприяння у реалізації проекту реконструкції спортивного залу школи.

Від імені батьківського комітету школи до гостей звернулась заступник голови батьківського комітету школи Харченко Людмила Василівна, яка висловила щиру подяку Департаменту освіти і науки міста Києва, управлінню освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, депутату Київради Ярославу Горбунову, адміністрації школи в особі директора школи Коваленко О.В., заступникам директора, завідуючій господарством, які зробили все можливе, щоб діти мали змогу займатися улюбленими видами спорту на уроках фізкультури та в спортивних секціях.

Відкрили урочисте свято переможці шкільного конкурсу “Ранкової зарядки”, учні 3-А класу (кл. керівник Хоменко Н.Г.), та переможці шкільного конкурсу патріотичної пісні серед учнів 1-4 класів учні 2-Б класу (кл. керівник Деревяновська С.П.) танцем «Україна – це ми!.

Щоб висловити подяку за відновлення спортзалу, учні підготували спортивні виступи для наших гостей. Свої вміння показали: учні школи - учасники секції самбо клубу “Ірбіс” під керівництвом тренера Грицак Зінаїди Віталіївни, від учнів 11-А класу вражав майстер-клас по футболу, а також учасники цьогорічного конкурсу з черлідингу.

Але найвражаючим був виступ наших випускників - Парубченка Владислава та Парубченка Дмитра, які є неодноразовими чемпіонами України, світу та Європи з бойового самбо.

Окрасою свята став виступ учнів 7-А класу під керівництвом вчителя музики Літвінової Юлії Юріївни з композицією «Запали свічку».

В кінці заходу гостей привітали солодким подарунком, який є колективною творчістю педагогів школи під керівництвом заступника директора Примачок С.А. та символізує щасливе, здорове дитинство наших учнів та активне, енергійне, мобільне життя гостей, батьків та всіх працівників школи.

/Files/photogallery/882/IMG_3444.jpg
/Files/photogallery/882/IMG_3506.jpg