Заходи СЗШ №146 щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

2017-02-21

З метою забезпечення належної організації та проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, поваги до історичного минулого українського народу, патріотичного виховання учнів в СЗШ №146 проведені відповідні заходи:

- Протягом 13-15.02.2017 р. завідуючою бібліотекою Усатою А.В. підготовлено тематичну виставку: “Ми - пам’ятаємо про страшну афганську війну”;

- З 13-15.02.2017 р. вчителем історії Гиленко І.Б. та вчителем правознавства Кальпето Н.Д. проведені тематичні уроки, лекції: “Афганістан болить в душі моїй”.

- Протягом 13-15.02.2017 р. класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години, години спілкування: “Пам’ятаймо, для нащадків про війну в Афганістані”, “Пам'ять єднає покоління”;

- Протягом лютого вчителем “Захисту Вітчизни” Квітко П.Л. проведені шкільні змагання серед військово-прикладних видів спорту серед учнів 9, 11 класів.