Місячник правових знань в СЗШ №146

2016-11-21

/Files/photogallery/882/SAM_2570.JPG

В ході місячника правових знань з 03.10.2016 р. по 31.10.2016 р. в школі були розроблені та проведені заходи, які сприяли більш широкому ознайомленню школярів із законодавчими актами України та профілактики девіантної поведінки серед неповнолітніх з метою активізації діяльності з питань правоосвітньої та правовиховної роботи з учнівською молоддю:

- учителем правознавства Кальпето Н.Д. постійно проводяться дні інформування щодо чинного законодавства. Нею була підготовлена лекторська група з числа учнів 9,11 класів, яка впродовж жовтня місяця проводила бесіди з учнями 1-11 класів. Для учнів 2-6 класів проведені бесіди на теми: “Правила в нашому житті”, “Конституція України – головний документ країни”, “Конвенція ООН. Дитина та її права”, для учнів 7-8 класів на тему: “Права та свобода людини”, для учнів 9,11 класів на тему: “Цінність людського життя”.

- упродовж жовтня місяця учнівським самоврядуванням школи та вчителем правознавства Кальпето Н.Д. були проведені турніри правознавців серед учнів 9-11 класів, ігри на правову тематику серед 3-4 класів на тему: “Ти людина значить маєш право”.

- на виховних годинах та годинах спілкування учні були ознайомлені із законодавчими актами України, Конвенцією ООН про права дитини;

- організовано виставку правової літератури в шкільній бібліотеці “Україна – незалежна правова держава”, проведено ряд лекцій для учнів 1-4 класів “Моя батьківщина – незалежна Україна”, розташовані постійнодіючі виставки на правову тематику: “Мої права”, “Конституція моєї Батьківщини”.

/Files/photogallery/882/SAM_2566.JPG
/Files/photogallery/882/SAM_2568.JPG