04.10.2016 року учні 7-А класу прийняли участь в Х туристсько-краєзнавчому зльоті школярів Дніпровського району.

2016-10-10

/Files/photogallery/882/SAM_4644.JPG

На виконання плану роботи управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та СЗШ №146 на 2016-2017 навчальний рік наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 09.09.2016 №351 “Про проведення Х туристсько-краєзнавчого зльоту школярів Дніпровського району м. Києва “Іскри дружби”, присвяченого 25 річниці незалежності України, Дню партизанської слави та Міжнародному Дню туризму”, з метою сприяння розвитку національно-патріотичного виховання і туристсько-краєзнавчої роботи в школі, ознайомлення з історією рідного краю, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до славного минулого нашого народу, бережливого ставлення до природи, пропагування здорового способу життя, вдосконалення знань та навичок, необхідних у поході, учні 7-А класу на чолі з відповідальною за туристсько-краєзнавчу роботу в школі Ролік А.А. прийняли участь у Х туристсько-краєзнавчому зльоті школярів Дніпровського району м. Києва 04.10.2016 р. на території парку культури і відпочинку “Перемога”.

За рішенням районного журі учні 7-А класу визначені найактивнішими в локаціях “Козацька слава”, “В братерстві сила”. Дякуємо учнів 7-А класу та керівника Ролік А.А. за гарний виступ. Бажаємо їм перемог в наступних змаганнях.

фоторепортаж
/Files/photogallery/882/SAM_4641.JPG