ПРОЕКТ 3 Впровадження інтегрованого курсу “Корисні звички”, “Цікаво про корисне” та “Абетка харчування” в межах проекту “Школа сприяння здоров’ю”

СЗШ №146 активно співпрацює з Всеукраїнською громадською організацією “Соціальна взаємодія. Ініціативи. Творчість. Інновації” щодо пропагування здорового способу життя серед дітей та молоді, набуття корисних звичок, здійснення просвіти щодо психології міжособистісних стосунків і здорових сімейних відносин.

У нашій школі для учнів 1-9 класів запропоновано інтегрований курс «Корисні звички», «Цікаво про корисне» та «Абетка харчування» на гурткових заняттях у другій половині дня в межах проекту “Школа сприяння здоров’ю”, за участь в якому СЗШ №146 м.Києва отримала II місце в районі.