Дерев'яновська Світлана Петрівна Заступник директора з НВР (початкова школа) Учитель початкових класів | |
Лукаш Світлана Володимирівна Заступник директора з НВР Учитель образотворчого мистецтва | |
Пущина Лідія Василівна Завідуюча господарством | |
Вербілова Алла Альфредівна Учитель обслуговуючої праці | |
Гребінь Богдана Віталівна Асистент вчителя | |
Гиленко Інна Борисівна Учитель історії та прававознавства | |
Грушева Олена Броніславівна Асистент вчителя | |
Говоруха Тетяна Володимирівна Учитель математики та фізики | |
Горелова Вікторія Вікторівна Учитель англійської мови (Класний керівник 8-Б класу) | |
Гриценко Тетяна Василівна Учитель початкових класів (Класний керівник 3-А класу) | |
Дихал Людмила Юріївна Учитель англійської мови (Класний керівник 8-Б класу) | |
Задворна Людмила Григорівна Учитель біології (Класний керівник 9-Б класу) | |
Каплій Вікторія Василівна Учитель початкових класів (Класний керівник 4-Б класу) | |
Кашапова Христина Володимирівна Вихователь ГПД | |
Костенко Ольга Сергіївна учитель хімії, основ здоров'я | |
Кредісова Тетяна Дмитрівна Учитель математики | |
Колос Олена Олександрівна Учитель фізкультури (Класний керівник 5-А класу) | |
Літвінова Юлія Юріївна Учитель музики (Класний керівник 9-А класу) | |
Меліко Юлія Григорівна Учитель початкових класів (Класний керівник 3-В клаАсу) | |
Остапчук Ігор Володимирович Вчитель інформатики | |
Мельник Наталія Гнатівна Учитель української мови та літератури (Класний керівник 9-А класу) | |
Папенко Ніна Григорівна Учитель фізичного виховання (Класний керівник 3-Б класу) | |
Піпко Юлія Сергіївна Практичний психолог | |
Примачок Світлана АнатоліївнаУчитель географії(Класний керівник 7-А класу) | |
Піша Юлія Сергіївна Учитель німецької мови (Класний керівник 8-А класу) | |
Поліщук Ольга Павлівна Асистент вчителя | |
Проценко Олена Сергіївна Учитель української мови та літератури ( класний керівник 7-Б класу) | |
Прокопенко Тетяна Володимирівна Вихователь ГПД | |
Рудих Ганна Миколаівна Секретар | |
Ткаченко Ганна Павлівна Учитель української мови та літератури Класний керівник 6-Б класу) | |
Торопцева Тетяна Іванівна Учитель початкових класів (Класний керівник 2-Б класу) | |
Турдієва Нілуфар Фуркатівна Педагог-організатор | |
Хованов Денис Олександрович Вчитель фізичної культури | |
Хилобока Вікторія Олександрівна Учитель початкових класів (Класний керівник 1-А класу) | |
Хоменко Наталія Григорівна Учитель початкових класів (Класний керівник 2-А класу) | |
Шкіра Валентина Серафимівна Завідуючий бібліотекою | |
Якименко Оксана Андріївна Учитель початкових класів (Класний керівник 4-А класу) |