• Інформація про заклад

СЗШ № 146 м. Києва

/Files/images/сзш 146.jpgСЗШ № 146— це заклад освіти з багаторічною історією, в якому поєднуються класичні принципи педагогічного процесу та активно запроваджуються інноваційні технології. Школа передбачає вивчення двох іноземних мов – англійської та німецької, забезпечує опанування комп’ютерних технологій з 1-го класу.

У другій половині дня працюють 7 гуртків художньо-естетичного, розвиваючого, краєзнавчо-пошукового напрямків. Системне впровадження інноваційних науково-методичних технологій в освітній процес удосконалюється в експериментальній роботі закладу освіти в межах реалізації шкільних проектів.

Керівництво школи здійснюють:

• Коваленко Ольга Валеріївна – директор школи, 1970 року народження, вчитель фізики, педагогічний стаж 31 рік, учитель вищої категорії, “Старший учитель”, Відмінник освіти України.
  • Лукаш Світлана Володимирівна – 0,75 ставки заступника директора школи з навчально-виховної роботи, 1967 року народження, вчитель образотворчого мистецтва, креслення, педагогічний стаж 28 років, учитель вищої категорії, “Старший учитель”.
  • Дерев'яновська Світлана Петрівна – 0,75 ставки заступника директора школи з навчально-виховної роботи, 1983 року народження, вчитель початкових класів, педагогічний стаж 17 років, учитель вищої категорії.
  • Пущина Лідія Василівна – завідуюча господарством, 1943 року народження, загальний стаж роботи 50 років, на посаді завгоспа з вересня 2000 року.

Педагогічний колектив СЗШ № 146 складається з 37 чол., з них

• Учителів-Відмінників освіти України – 2

Із 37 педагогічних працівників мають освіту:

• вищу – 36
  • базову вищу – 1.

Склад педагогів за кваліфікацією :

• Спеціаліст вищої категорії – 18 (49 %)
  • Спеціаліст першої категорії – 6 (16 %)
  • Спеціаліст другої категорії – 5 (13 %)
  • Спеціаліст – 8 (22 %)
  • Старший учитель – 8 (22 %)

Освіта та спеціальність учителів відповідає займаним посадам.

Традиційно на високому рівні в закладі освіти проходять такі виховні заходи, як: День знань, Свято осені, Новорічні та Різдвяні свята, Свято жіночності та краси, Свято букваря, Свято останнього дзвоника тощо. Протягом року класоводи спільно з адміністрацією та батьками проводять цікаві екскурсії.

Будемо раді бачити Вас та Ваших дітей у нашому навчальному закладі!